Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Rezidencia

nature

Rezidencia Tento dom je určený pre pár. Návrat do prírody. Ľudia sú ochotní dostať sa von viac, byť vonku alebo nechať prírodu byť súčasťou ich života, umožniť prírode obohatiť slovnú zásobu domova. Jednoducho pustite prírodu a jazdte na jej postoji. Bohaté a rozmanité prvky, ktoré ukazujú, ako môže oddelenie existovať popri hustej zložitosti, podobne ako mnohostranné stránky kvetín, ktoré sa nakoniec vykreslia, po konečnom výbere konečných výberov.

Názov projektu : nature, Meno dizajnérov : Yu-Wen Chiu (Vita), Meno klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Rezidencia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.