Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pouličná Lavička

Ola

Pouličná Lavička Táto lavica, navrhnutá podľa stratégií ekologického dizajnu, posunie pouličný nábytok na novú úroveň. Rovnako ako doma v mestskom alebo prírodnom prostredí, tekutinové línie vytvárajú rôzne možnosti sedenia na jednej lavici. Používané materiály sú recyklovaný hliník pre základňu a oceľ pre sedadlo, vybrané pre ich recyklovateľné a trvanlivé vlastnosti; má svetlý a odolný práškový poťah, ktorý je ideálny pre vonkajšie použitie vo všetkých poveternostných podmienkach. Navrhol v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.

Názov projektu : Ola, Meno dizajnérov : Diseno Neko, Meno klienta : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Pouličná Lavička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.