Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vnútorný Priestor

Chua chu kang house

Vnútorný Priestor Akupunktúrnym bodom v tomto dome bolo spojenie uzavretého priestoru do úplne nového vizuálu ticha. Týmto spôsobom sa obnovuje isté historické a surové kúzlo, ktoré chráni prázdnotu domu. Nové ubytovanie končí prekvapením interiéru v interiéri; suchá a mokrá Kuchyňa v kuchyni a jedáleň v kuchyni. Obytný priestor prerušil aj pôsobivý umelecký útok, ktorý sa čoskoro stal osobným krytom elektroinštalácie. Na doplnenie celkového dôrazu je potrebné, aby sa plátky teplého svetla zafarbili cez všetky farebné steny.

Názov projektu : Chua chu kang house, Meno dizajnérov : Don Lin, Meno klienta : DSOD.

Chua chu kang house Vnútorný Priestor

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.