Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konzola

Qadem Hooks

Konzola Qadem Hooks je umelecké dielo s funkciou konzoly inšpirovanou prírodou. Skladá sa z rôznych maľovaných zelených starých háčikov, ktoré sa spolu s Qadem (chrbát starého dreveného mula) použili na prepravu pšenice z jednej dediny do druhej. Háčiky sú pripevnené ako základňa k starej doske Theather Thresher Board a dokončené so sklenenou doskou hore.

Názov projektu : Qadem Hooks, Meno dizajnérov : May Khoury, Meno klienta : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konzola

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.