Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

Tavolo Livelli

Stôl Tavolo Livelli je o vytváraní užitočného priestoru na zabudnutých miestach. Tavolo Livelli je vrstvený stôl, stôl s dvoma doskami. Priestor medzi dvoma stolnými stolmi sa dá použiť na uloženie notebooku, kníh, časopisov a pod. Diagonálne umiestnené nohy vytvárajú medzi dvomi stolnými stolmi krásne blednúci tieň a hrajú s vnemom. Všetky povrchy X a Y - dosky stolov a nohy - majú rovnakú hrúbku.

Názov projektu : Tavolo Livelli, Meno dizajnérov : Wouter van Riet Paap, Meno klienta : De Ontwerpdivisie.

Tavolo Livelli Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.