Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Plagáty

Disease - Life is Golden

Plagáty Tento projekt vznikol z túžby vytvoriť niektoré koncepty, ktoré môžu neobvyklým spôsobom opísať sociálne prostredie a priateľsky senzibilizovať diváka. Hlavnou myšlienkou je vziať chorobu a urobiť ju vizuálne príťažlivou a zaujímavou. Choroba je niečo zlé, ale je možné ju vidieť iným spôsobom.

Názov projektu : Disease - Life is Golden, Meno dizajnérov : Giuliano Antonio Lo Re, Meno klienta : Giuliano Antonio Lo Re & Matteo Gallinelli.

Disease - Life is Golden Plagáty

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.