Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Place

Stolička Miesto je poetické a nevyhnutné kreslo, príklad formálneho dizajnu s atraktívnym pôsobením. Táto stolička kombinuje prepracovaný technický dizajn s tradičnými povrchovými úpravami. miesto je pokúsiť sa rozprávať predmet pomocou hry tvarov a farieb, ktoré majú žiariť, pri pohľade na extravaganciu a jednoduchosť, čo odlišuje miesto od ostatných.

Názov projektu : Place, Meno dizajnérov : TANA-Gaetano Avitabile, Meno klienta : Gae Avitabile_ Tana.

Place Stolička

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.