Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Sibilo

Prsteň Prsteň Sibilo upozorňuje na svoju jednoduchosť. Neutrálny odtieň bieleho zlata slúži ako čistý povrch, ktorý odráža farbu drahokamu a nastavenie drahokamu neumožňuje upútať pozornosť od turmalínu žiadny iný prvok - jeden z najlepších drahokamov v Brazílii a hlavný prvok tento šperk.

Názov projektu : Sibilo, Meno dizajnérov : Brazil & Murgel, Meno klienta : Brazil & Murgel.

Sibilo Prsteň

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.