Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Korčule Na Mäkký A Tvrdý Sneh

Snowskate

Korčule Na Mäkký A Tvrdý Sneh Originálny Snow Skate je tu predstavený v úplne novom a funkčnom prevedení - v mahagóne z tvrdého dreva as bežcami z nehrdzavejúcej ocele. Jednou z výhod je, že sa dajú používať tradičné kožené topánky s pätou, a preto nie sú potrebné žiadne špeciálne topánky. Kľúčom k praxi korčule je ľahká technika viazania, pretože dizajn a konštrukcia sú optimalizované s dobrou kombináciou šírky a výšky korčule. Ďalším rozhodujúcim faktorom je šírka bežcov optimalizujúca riadenie korčuľovania na pevnom alebo tvrdom snehu. Vodiace lišty sú z nehrdzavejúcej ocele a sú vybavené zapustenými skrutkami.

Názov projektu : Snowskate, Meno dizajnérov : KT Architects, Meno klienta : Arkitektavirki Kári Thomsen ark.MAA.

Snowskate Korčule Na Mäkký A Tvrdý Sneh

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.