Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kolíska, Hojdacia Stolička

Dimdim

Kolíska, Hojdacia Stolička Lisse Van Cauwenberge vytvorila toto jednoúčelové multifunkčné riešenie, ktoré slúži ako hojdacie kreslo a tiež ako kolíska, keď sú dve stoličky Dimdim spojené. Každá z hojdacích stoličiek je vyrobená z dreva s oceľovými podperami a zakončená orechovou dýhou. Dve stoličky môžu byť k sebe pripevnené pomocou dvoch skrytých svoriek pod sedadlom, aby sa vytvorila detská kolíska.

Názov projektu : Dimdim, Meno dizajnérov : Lisse Van Cauwenberge, Meno klienta : Lisse..

Dimdim Kolíska, Hojdacia Stolička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.