Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Robotické Vozidlo

Servvan

Robotické Vozidlo Je to projekt servisného vozidla pre hospodárstvo založené na zdrojoch, ktorý tvorí sieť s inými vozidlami. Jednotný systém umožňuje vzájomnú komunikáciu, čo zvyšuje efektívnosť prepravy cestujúcich, ako aj zvýšenie efektívnosti v dôsledku pohybu v cestnom vlaku (zníženie faktora FX, vzdialenosť medzi vozidlami). Auto má bezpilotnú kontrolu. Vozidlo je symetrické: lacné na výrobu. Má štyri otočné motorové kolesá a možnosť spätného chodu: manéver s veľkými rozmermi. Nastupovanie do lietadla zlepšuje komunikáciu cestujúcich.

Názov projektu : Servvan, Meno dizajnérov : Dmitry Pogorelov, Meno klienta : Techman.

Servvan Robotické Vozidlo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.