Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Stavebnica

JIX

Multifunkčná Stavebnica JIX je stavebnica, ktorú vytvoril vizuálny umelec a produktový dizajnér Patrick Martinez z New Yorku. Skladá sa z malých modulárnych prvkov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby umožňovali spojenie štandardných slamiek na pitie, aby sa vytvorila široká škála stavieb. Konektory JIX sa dodávajú v plochých mriežkach, ktoré sa ľahko zachytia, pretínu a zaistia na svojom mieste. S JIXom môžete zostaviť všetko od ambicióznych štruktúr veľkosti miestností až po zložité sochy stolovej dosky, všetko pomocou konektorov JIX a slamiek na pitie.

Názov projektu : JIX, Meno dizajnérov : Patrick Martinez, Meno klienta : Blank Bubble.

JIX Multifunkčná Stavebnica

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.