Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Webové Stránky Elektronického Obchodu

Noritake

Webové Stránky Elektronického Obchodu Pred rokom to bol vlajkový projekt pre plochý dizajn, keď plochý design nebol trendom. Tento dizajn obsahuje formátovanie dlaždíc pre výrobky a mriežkový systém celého webu. Vytvoril som tiež jedinečný branding v päte s jemnou, ale podrobnou typografiou. Táto webová stránka mala za cieľ vytvoriť jednoduchý, elegantný dizajn, ktorý dáva zmysel pomocou vhodných bielych a plochých prvkov.

Názov projektu : Noritake, Meno dizajnérov : Jade(Jung Kil) Choi, Meno klienta : Noritake.

Noritake Webové Stránky Elektronického Obchodu

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.