Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Vysoká Stolička

oUeat

Multifunkčná Vysoká Stolička Nuun kids design, ktorý založili Bruna Vila a Núria Motjé, navrhuje a vyrába multifunkčný nábytok pre deti so špeciálnou líniou pre domácnosti s dvojčatami alebo súrodencami podobného veku. Zbierka je vyrobená z dreva a bielej tabule a je určená deťom od 6 mesiacov do 10 rokov a je určená na stimuláciu tvorivosti a hry, hlavnej činnosti detstva. Tento nábytok môže byť navyše neustále recyklovaný a znovu použitý a zaberá najmenší možný priestor, aby ho prispôsobil potrebám každého okamihu.

Názov projektu : oUeat , Meno dizajnérov : nuun kids design, Meno klienta : Nuun kids design.

oUeat  Multifunkčná Vysoká Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.