Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Organický Nábytok A Sochy

pattern of tree

Organický Nábytok A Sochy Návrh oddielu, ktorý neefektívne využíva ihličnaté časti; to znamená, že štíhla časť hornej polovice kmeňa a nepravidelne tvarovaná časť koreňov. Venoval som pozornosť organickým ročným kruhom. Prekrývajúce sa organické vzorce oddielu vytvorili pohodlný rytmus v anorganickom priestore. S výrobkami, ktoré sa narodili z tohto cyklu materiálu, sa pre spotrebiteľa stáva priestorovým organický smer. Jedinečnosť každého výrobku im navyše dáva oveľa vyššiu hodnotu.

Názov projektu : pattern of tree, Meno dizajnérov : Hiroyuki Morita, Meno klienta : studio Rope.

pattern of tree Organický Nábytok A Sochy

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.