Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nádoba Na Korenie

Ajorí

Nádoba Na Korenie Ajorí je kreatívne riešenie na organizovanie a uchovávanie rôznych korenín, korenín a korenín, ktoré uspokoja a prispôsobí rôzne kulinárske tradície každej krajiny. Vďaka elegantnému organickému dizajnu sa jedná o sochársky kúsok, ktorého výsledkom je vynikajúca ozdoba, ktorá sa odráža ako konverzačný štartér okolo stola. Dizajn balenia je inšpirovaný cesnakovou pokožkou a stáva sa jedinečným návrhom ekologického balenia. Ajorí je ekologický dizajn planéty, inšpirovaný prírodou a vyrobený výlučne z prírodných materiálov.

Názov projektu : Ajorí, Meno dizajnérov : Carlos Jimenez and Pilar Balsalobre, Meno klienta : photoAlquimia .

Ajorí Nádoba Na Korenie

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.