Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Pillow Stool

Stolička Je to jednoduché, ale zahŕňa mnoho charakteristík. Oceľové tyče na prvej vrstve a druhej vrstve sedacej časti idú rôznymi smermi, takže sa vzájomne križujú a vytvárajú tak magickú vizualizáciu. Počítadlo kriviek bočnej konštrukcie poskytuje užívateľom okrúhle hrany a povrchy, aby na nich mohli pohodlne sedieť. Medzi prvou vrstvou a druhou vrstvou sedacej časti tvoria tyče prázdny priestor na ukladanie časopisov alebo novín. Stolička poskytuje používateľom nielen príjemné gesto, ale ponúka im aj užitočné funkcie.

Názov projektu : Pillow Stool, Meno dizajnérov : Hong Ying Guo, Meno klienta : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.