Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelárske Priestory

C&C Design Creative Headquarters

Kancelárske Priestory Kreatívne sídlo spoločnosti C&C Design sa nachádza v postindustriálnej dielni. Jeho budova bola v 60. rokoch 20. storočia transformovaná z tehlovej továrne. Vzhľadom na ochranu súčasnej situácie a historickú pamäť budovy sa tím dizajnérov snažil, aby sa zabránilo poškodeniu pôvodnej budovy v interiérovej výzdobe. V interiéri sa používa veľa jedle a bambusu. Otváranie a zatváranie a prepínanie priestorov sú šikovne koncipované. Dizajn osvetlenia pre rôzne regióny odráža rôzne vizuálne atmosféry.

Názov projektu : C&C Design Creative Headquarters, Meno dizajnérov : Zheng Peng, Meno klienta : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Kancelárske Priestory

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.