Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dizajn Interiéru

CRONUS

Dizajn Interiéru Spoločenská miestnosť tohto baru je zameraná na vedúcich pracovníkov, ktorí chcú stráviť štýlové mestské noci. Je samozrejmé, že sa budete cítiť niečo mimoriadne a výnimočné pre tých, ktorí sa chcú stať členmi a ktorí sú ochotní tento bar využiť. Akonáhle tu začnete používať, použiteľnosť a pohodlie budú mať pre operačný formulár veľký význam. Možno sa vám zdá, že tieto dva aspekty uvedené vyššie sú dosť zvláštne, a aby sme sa dostali do správneho kontaktu, bola naša výzva. V skutočnosti boli tieto „dva aspekty“ kľúčové slovo pri navrhovaní tohto barového salóniku.

Názov projektu : CRONUS, Meno dizajnérov : Aiji Inoue, Meno klienta : Doyle Collection co.ltd..

CRONUS Dizajn Interiéru

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.