Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Mestský Logistický Systém

link

Mestský Logistický Systém Link je synchronizovaný systém mestskej logistiky, ktorý využíva existujúcu infraštruktúru verejnej dopravy. Systém umožňuje plynulú a udržateľnú distribúciu nákladu v meste. Je to sieť, ktorá spája konsolidačné strediská, susedské skladovacie priestory a miestne podniky pomocou flotily robotických elektrických vozidiel. Sledovaním autobusov a električiek jazdia vozidlá mestom bez toho, aby rušili dopravu. Systém Link skracuje distribučné vzdialenosti, čím sa znižuje potreba nákladných vozidiel a otvárajú sa alternatívy dodávky pre poslednú polovicu míle.

Názov projektu : link, Meno dizajnérov : Ayelet Fishman, Meno klienta : Ayelet Fishman.

link Mestský Logistický Systém

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.