Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obnova Miest

Tahrir Square

Obnova Miest Námestie Tahrir je chrbtovou kosťou egyptskej politickej histórie, a preto je oživenie mestského dizajnu politickým, environmentálnym a sociálnym desideratum. Územný plán zahŕňa uzavretie niektorých ulíc a ich zlúčenie do existujúceho námestia bez narušenia dopravného toku. Potom boli vytvorené tri projekty, ktoré slúžili na rekreačné a obchodné funkcie, ako aj na pamätník modernej egyptskej politickej histórie. V pláne sa bral do úvahy dostatočný priestor na prechádzky a sedenie a vysoký pomer zelených plôch na zavedenie farieb do mesta.

Názov projektu : Tahrir Square, Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Obnova Miest

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.