Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Athos

Konferenčný Stolík Tento konferenčný stolík, inšpirovaný mozaikovými panelmi vytvorenými brazílskym moderným umelcom Athos Bulcaom, bol navrhnutý s cieľom priniesť krásu jeho panelov - a ich jasné farby a dokonalé tvary - do vnútorného priestoru. Vyššie uvedená inšpirácia bola kombinovaná s detskými remeselníkmi, ktoré pozostávali zo štyroch krabičiek na zápalky zlepených dohromady, aby sa zostavil stôl pre domček pre bábiky. V dôsledku mozaiky sa v tabuľke odkazuje na hádanku. Keď sú zásuvky zatvorené, nie je možné ich všimnúť.

Názov projektu : Athos, Meno dizajnérov : Patricia Salgado, Meno klienta : Estudio Aker Arquitetura.

Athos Konferenčný Stolík

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.