Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Oficiálny Obchod, Maloobchod

Real Madrid Official Store

Oficiálny Obchod, Maloobchod Koncepcia dizajnu obchodu je založená na zážitku zo Santiaga Bernabeu, zameraného na zážitok z nakupovania a vytváranie dojmu. Je to koncept, ktorý zároveň vyznamenáva, chváli a zvečňuje klub a uvádza, že úspechy boli výsledkom talentu, úsilia, boja, obetavosti a odhodlania. Súčasťou projektu je koncepčný dizajn a komerčná implementácia, branding, balenie, grafické linky a dizajn priemyselného nábytku.

Názov projektu : Real Madrid Official Store, Meno dizajnérov : sanzpont [arquitectura], Meno klienta : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Oficiálny Obchod, Maloobchod

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.