Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

Territoria Festival

Corporate Identity Totožnosť pre 8. festival súčasného umenia „Territoria“. Festival predstavuje originálne a experimentálne diela súčasného umenia v rôznych žánroch. Úlohou bolo označiť identitu festivalu a rozvíjať oň záujem o jeho cieľové publikum, vytvoriť organizačnú štruktúru, ktorá sa dá ľahko prispôsobiť novým témam. Základnou myšlienkou bola interpretácia súčasného umenia ako inej perspektívy sveta. Takto sa objavil slogan „Umenie z inej perspektívy“ a jeho grafická realizácia.

Názov projektu : Territoria Festival, Meno dizajnérov : Oxana Paley, Meno klienta : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Corporate Identity

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.