Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bočný Stolík

Chezca

Bočný Stolík Chezca je bočný stolík, ktorý vám pomôže zhromaždiť všetky predmety, ktoré pri práci normálne ležia. Navrhnuté pre malé priestory, zaberá minimálny priestor a dá sa umiestniť kdekoľvek okolo domu. Funguje ako rozbočovač pre všetky malé objekty a pomôcky, ktoré udržujú všetko na dohľad a po ruke. Má horný povrch pre drobné predmety, predný povrch pre uchovávanie časopisov a notebookov pri nabíjaní a zadné skryté miesto, aby váš router WIFI udržal poriadok a usporiadal káble. Chezca ponúka aj niekoľko zásuviek, ktoré je možné jednotlivo vytiahnuť alebo zavesiť diskrétne na bok, keď sa nepoužívajú.

Názov projektu : Chezca, Meno dizajnérov : Andrea Kac, Meno klienta : KAC Taller de Diseño.

Chezca Bočný Stolík

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.