Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Štítky

Stumbras Vodka

Štítky Táto kolekcia vodky Stumbras's Classic oživuje starú litovskú vodku, ktorá vyrába tradície. Dizajn robí starý tradičný produkt blízkym a relevantným pre dnešného spotrebiteľa. Fľaša zo zeleného skla, ktorá je dôležitá pre výrobu litovskej vodky, legendy založené na skutočných skutočnostiach a príjemné, pútavé detaily - stočený výrez pripomínajúci staré fotografie, šikmá lišta na dne, ktorá dopĺňa klasickú symetrickú kompozíciu, a fonty a farby, ktoré vyjadrujú identitu každej pod-značky - to všetko robí tradičnú kolekciu vodky netradičnou a zaujímavou.

Názov projektu : Stumbras Vodka, Meno dizajnérov : Asta Kauspedaite, Meno klienta : Stumbras.

Stumbras Vodka Štítky

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.