Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Veľký Osvetlený Kvetináč

Divine

Veľký Osvetlený Kvetináč Jedná sa o veľký ľahký hrniec vyrobený z jedného alebo dvoch kusov opálového plastu. Hrniec nemá dno vôbec. Takže si to dal okolo rastúceho stromu. A pripevnite okraje k sebe pomocou „rýchlych zámkov“. Na dno prichádza LED svetlo, ktoré dáva svetlo hrnci a stromu a surraund. Hlavný rozdiel pre ostatných je v tom, že to dáte okolo rastúceho stromu. Nevkladáte tam strom, aby tam rástol.

Názov projektu : Divine, Meno dizajnérov : Ari Korolainen, Meno klienta : Adessin Oy.

Divine Veľký Osvetlený Kvetináč

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.