Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchod

Family Center

Obchod Existuje niekoľko dôvodov, prečo som uzavrel dlhú (30 metrov) prednú stenu. Jedným z nich bolo to, že výška existujúcej budovy bola skutočne nepríjemná, a ja som nemal povolenie sa jej dotknúť! Po druhé, uzavretím prednej fasády som získal 30 metrov vnútorného priestoru. Podľa mojej dennej pozorovacej štatistickej štúdie sa väčšina nakupujúcich rozhodla ísť do obchodu len kvôli zvedavosti a vidieť, čo sa deje za touto fasádou Zvedavé formy.

Názov projektu : Family Center, Meno dizajnérov : Ali Alavi, Meno klienta : Ali Alavi design.

Family Center Obchod

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.