Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lodný Riadiaci Systém

GE’s New Bridge Suite

Lodný Riadiaci Systém Modulárny riadiaci systém spoločnosti GE je navrhnutý tak, aby vyhovoval veľkým aj ľahkým plavidlám, a poskytuje intuitívne ovládanie a jasnú vizuálnu spätnú väzbu. Nová technológia určovania polohy, riadiace systémy motora a monitorovacie zariadenia umožňujú presné manévrovanie lodí v stiesnených priestoroch a zároveň znižujú stres operátora, pretože zložité manuálne ovládanie sa nahrádza novou technológiou dotykovej obrazovky. Nastaviteľná obrazovka redukuje odrazy a optimalizuje ergonómiu. Všetky konzoly majú integrované držadlá na použitie v rozbúrenom mori.

Názov projektu : GE’s New Bridge Suite, Meno dizajnérov : LA Design , Meno klienta : GE.

GE’s New Bridge Suite Lodný Riadiaci Systém

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.