Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umývadlo

SEREL Purity

Umývadlo Umývadlo Serel Purity umyje svoje miesto v kúpeľniach vďaka svojej jedinečnej a úžasnej forme misy. Všeobecný prístup pri navrhovaní otvoru na odpadovú vodu je neviditeľný. Tento prístup ovplyvňuje dizajn tak dôležito a spôsobuje prepracované detaily. Vďaka tomuto prístupu sa umyvadlo Serel Purity javí ako čisté, hladké, elegantné a je v úplnom súlade so všeobecnou celistvosťou dizajnu. Umývadlo SEREL Purity, ktoré má dominanciu mäkkých foriem, pozýva užívateľa do futurizmu.

Názov projektu : SEREL Purity, Meno dizajnérov : SEREL Seramic Factory, Meno klienta : Serel Sanitory Factory .

SEREL Purity Umývadlo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.