Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Neoklasická Rezidencia Znovu Použitá

Neoclassic Wellness

Neoklasická Rezidencia Znovu Použitá Neoklasická rezidencia prerobená na umiestnenie wellness a kúpeľov. Vzhľadom na prepracované omietky, starožitné dubové drevené podlahy a prirodzené denné svetlo, návrhom návrhu bolo predstaviť materiály, ktoré vykresľujú výraznú hranicu medzi starým a novým. V interiéri dominuje aplikácia lavaplasteru na podlahy a steny, laminátové umakartové výrobky, sklenené a kremenné mozaiky, zatiaľ čo farebná paleta nanovo definuje klasickú identitu. emitovaný romantizmus neoklasizmu.

Názov projektu : Neoclassic Wellness, Meno dizajnérov : Helen Brasinika, Meno klienta : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness Neoklasická Rezidencia Znovu Použitá

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.