Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Wc

Versus

Wc Náš život je nekonečným hľadaním potešenia a pohodlia. Každý z nás sa snaží nájsť najlepšiu rovnováhu medzi funkčnosťou a dizajnom a ak chceme, aby bol produkt ekonomický, je to ešte ťažšie. S mojou úzko spojenou toaletou som sa snažil nájsť presne túto rovnováhu. Kombinuje nové prístupy a technológie zvyšovania účinnosti, šetrenia vody a materiálov a zároveň sú všetky tieto dobré veci skryté pod odvážnym, monolitickým a extravagantným dizajnom.

Názov projektu : Versus, Meno dizajnérov : Vasil Velchev, Meno klienta : MAGMA graphics.

Versus Wc

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.