Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Prism

Konferenčný Stolík Hranol je tabuľka, ktorá rozpráva príbeh. Bez ohľadu na to, aký uhol pohľadu na túto tabuľku z nej, vám ukáže niečo nové. Ako svetlo lámajúce hranoly - táto tabuľka sníma farebné línie, ktoré vychádzajú z jediného pruhu a transformujú ich cez svoj rám. Tkaním a krútením lineárnej geometrie sa táto tabuľka transformuje z jedného bodu na druhé. Bludisko miešania farieb vytvára povrchy, ktoré sa spájajú do jedného celku. Hranol má vo svojej podobe a funkcii minimalizmus, avšak v kombinácii s komplexnou geometriou v ňom odhaľuje niečo neočakávané a snáď trochu nepochopiteľné.

Názov projektu : Prism, Meno dizajnérov : Maurie Novak, Meno klienta : MN Design.

Prism Konferenčný Stolík

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.