Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesné Wc

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Závesné Wc Vďaka inovatívnemu doplnku CleaRing transformuje Isvea bežné WC na B +, univerzálne WC, ktoré sa dá použiť na verejných toaletách, ako aj v súkromných kúpeľniach. B + WC má menšiu závesnú panvicu v porovnaní s bežným WC. Jeho okrúhla kompaktná forma ponúka efektívne využitie priestoru. Nové B + čistiace WC nemá lem. Bez skrytého ráfika to znamená, že baktérie sa jednoducho nemôžu schovať. Hygienický dizajn B + WC uľahčuje čistenie misy, čo znižuje spotrebu vody a potrebu používať kúpeľňové chemikálie škodlivé pre životné prostredie.

Názov projektu : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Meno dizajnérov : Isvea Eurasia, Meno klienta : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Závesné Wc

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.