Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Digitálny Interaktívny Časopis

DesignSoul Digital Magazine

Digitálny Interaktívny Časopis Časopis Filli Boya Design Soul Magazine vysvetľuje čitateľom dôležitosť farieb v našich životoch odlišným a príjemným spôsobom. Obsah Design Soul obsahuje širokú oblasť od módy po umenie; od dekorácie po osobnú starostlivosť; od športu po technológiu a dokonca od jedla a nápojov po knihy. Časopis obsahuje okrem slávnych a zaujímavých portrétov, analýz, najnovších technológií a rozhovorov aj zaujímavý obsah, videá a hudbu. Časopis Filli Boya Design Soul je vydávaný štvrťročne na zariadeniach iPad, iPhone a Android.

Názov projektu : DesignSoul Digital Magazine, Meno dizajnérov : NGM Turkey, Meno klienta : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Digitálny Interaktívny Časopis

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.