Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Darčeková Krabička

Jack Daniel's

Darčeková Krabička Luxusná darčeková krabička pre whisky Jacka Daniel's Tennessee nie je iba obyčajnou krabičkou vrátane fľaše vo vnútri. Táto jedinečná konštrukcia obalu bola vyvinutá pre vynikajúci dizajn, ale aj pre bezpečné dodávanie fliaš. Vďaka veľkým otvoreným oknám vidíme celú krabicu. Svetlo prichádzajúce priamo do škatule zvýrazňuje pôvodnú farbu whisky a čistotu produktu. Aj keď sú obe strany krabice otvorené, torzná tuhosť je vynikajúca. Darčeková krabička je kompletne vyrobená z kartónu a je matne laminovaná s horúcimi razbami a reliéfnymi prvkami.

Názov projektu : Jack Daniel's, Meno dizajnérov : Kantors Creative Club, Meno klienta : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Darčeková Krabička

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.