Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Idiomi

Lampa idiot; je žiarovka vo svojich troch rozmeroch a rad osvetlenia môže vytvárať rôzne scenáre a obohatiť prostredie o skutočne nové svetlo. Chce byť prostriedkom na vyjadrenie Svetla. Táto lampa pripomína témy čistoty línie a tvaru, ako aj sviežosť bielej. Idiomi umožňuje sprevádzať človeka pri každodenných činnostiach, pocitoch, pocitoch a okamihoch. Vďaka inovatívnemu potenciálu LED sa dokáže prispôsobiť situáciám, ktoré ju obklopujú.

Názov projektu : Idiomi, Meno dizajnérov : Nicolò Caruso, Meno klienta : Nicolò Caruso.

Idiomi Lampa

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.