Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Budova So Zmiešaným Využitím

The Mall

Budova So Zmiešaným Využitím Mall sa nachádza na púšti. Návrhová myšlienka je založená na zrušení stavebného programu, aby sa z neho vytvoril kultúrny a obchodný okres, ktorý ovplyvní jeho okolie. V mestských priestoroch integrovaných do komplexu sa nachádza mnoho aktivít a obohacuje sa kultúrna interakcia v oblasti. Namiesto toho, aby konala ako samostatná uzavretá budova, podporí život na ulici v celej oblasti. Usporiadanie komplexu, orientácia budov a detaily fasády sú navrhnuté tak, aby podporovali čo najefektívnejšie využívanie prírodných zdrojov.

Názov projektu : The Mall, Meno dizajnérov : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Meno klienta : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Budova So Zmiešaným Využitím

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.