Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Sochárska Lavica

Metric - Ganic

Sochárska Lavica S Metric-Ganic Chen skúma predstavu o tom, ako civilizácia vtláča vedomosti a ako ľudia formovali Zem, aby vytvorili kultúru a históriu - prostredníctvom tohto objektívu sa sochárska lavica skúma prostredníctvom štúdia prírodných a matematických vzorcov. Pôvodný vzhľad dreva, ktorý rozlišuje medzi anorganickými a organickými formami, je reprezentáciou ľudských vedomostí založených na matematických výpočtoch, ktorá je v kontraste s prírodným zrnom bieleho duba, ktorý predstavuje les a zem.

Názov projektu : Metric - Ganic, Meno dizajnérov : Webber (Ping-Chun) Chen, Meno klienta : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Sochárska Lavica

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.