Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Monitorovací Systém Pacienta

Touch Free Life Care

Monitorovací Systém Pacienta Bezdotykové lôžko pre starostlivosť o deti je vyrobené so zabudovanými čipmi na monitorovanie fyziologických funkcií. Pacienti môžu pomocou intuitívneho rozhrania ovládať teplotu matraca a polohu postele bez toho, aby museli na tieto úlohy zavolať sestru. Túto obrazovku používa aj sestra na uchovávanie záznamov o podaných liekoch a tekutinách, ktoré sa potom odosielajú do rozhrania na stanici sestry. Rozhranie na stanici sestry ukazuje a upozorňuje na všetky zmeny parametrov, ako sú telesná teplota pacienta, krvný tlak, spánkový režim a úroveň vlhkosti. Pomocou tlc sa tak dá ušetriť veľa hodín personálu.

Názov projektu : Touch Free Life Care, Meno dizajnérov : nikita chandekar, Meno klienta : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Monitorovací Systém Pacienta

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.