Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Radiátor

Piano

Radiátor Inšpiráciou pre tento dizajn bola láska od hudby. Kombinácia troch rôznych vykurovacích prvkov, z ktorých každý pripomína jednu klávesu Piano, vytvára kompozíciu, ktorá vyzerá ako klávesnica Piano. Dĺžka radiátora sa môže líšiť v závislosti od charakteristík a návrhov priestoru. Koncepčný nápad sa nerozvinul do výroby.

Názov projektu : Piano , Meno dizajnérov : Margarita Bosnjak, M.Arch., Meno klienta : Margarita Bosnjak.

Piano  Radiátor

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.