Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ručne Vyrábaný Klasický Strop

Rayon

Ručne Vyrábaný Klasický Strop Rayon je ručne vyrábaný strop vyrobený z masívneho dubového dreva v jedálni pre súkromného klienta v Egypte. Dizajn a prevedenie tohto umeleckého diela francúzskeho klasického štýlu trvalo takmer jeden rok. Ručne vyrábané egyptskými remeselníkmi je to 4,25 m x 6,80 m, všetky sú pokryté ručne vyrobenými motívmi z masívneho dubového dreva, zatiaľ čo saténový lesk a patina slúžili na vytvorenie svojho retro vzhľadu. Koncepčný dizajn pripomína slnko s plazivými lúčmi. Lúče boli navrhnuté tak, aby evokovali listy a konáre, ktoré odlišujú očarujúci francúzsky klasický vkus.

Názov projektu : Rayon, Meno dizajnérov : Dalia Sadany, Meno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon Ručne Vyrábaný Klasický Strop

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.