Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Viedol Slnečník A Veľká Záhradná Baterka

NI

Viedol Slnečník A Veľká Záhradná Baterka Úplne nový model NI Parasol predefinuje osvetlenie tak, aby to mohlo byť viac ako len svetelný objekt. NI, inovatívne kombinujúci slnečník a záhradnú baterku, vyzerá elegantne stojace vedľa ležadiel pri bazéne alebo iných vonkajších priestoroch od rána do noci. Proprietárny OTC snímajúci prst (jednodotykový stmievač) umožňuje používateľom ľahko sa prispôsobiť požadovanej úrovni osvetlenia 3-kanálového osvetľovacieho systému. NI tiež prijíma nízkonapäťový 12V LED ovládač, ktorý generuje veľmi malé teplo a poskytuje energeticky efektívny zdroj energie pre systém s viac ako 2000pcs 0,1W LED.

Názov projektu : NI , Meno dizajnérov : Terry Chow, Meno klienta : FOXCAT.

NI  Viedol Slnečník A Veľká Záhradná Baterka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.