Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Salónik

Linear Lounge

Salónik Linear Lounge Bar poskytuje rezidentským hosťom sofistikovaný a vynikajúci zážitok z vína a večere. Súčasťou baru Linear Lounge je súkromná jedáleň a balenie neuveriteľného množstva jemných sladov a inovatívnych a umeleckých koktailov. Mesiac a hudba v Linear sú pripravené tak, aby pre hostí vytvorili tú najlepšiu zmes radosti a potešenia. Linear Lounge Bar je tiež dokonalým miestom pre profesionálov, aby si svojich kolegov mohli vziať na pohodlný večer s kvapkami rosy bezkonkurenčného potešenia.

Názov projektu : Linear Lounge, Meno dizajnérov : Ketan Jawdekar, Meno klienta : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Salónik

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.