Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Everyday chair

Stolička Majster Bruno Munari tvrdil, že na svete je „viac stoličiek ako oslíkov“. Prečo potom kresliť ďalšiu stoličku? Existuje už veľa dobrých stoličiek, niektoré zlé, iné pohodlné, iné o niečo menej. Takže predstava predmetu, ktorý by bežal z akéhokoľvek štýlu rozprávania malého príbehu, chytenia úsmevu, bola premýšľaná o každodennej stoličke. Je zvláštne, že bez rozdielu vierovyznania alebo zostupu si každý deň sadne s uspokojením na biele keramické kreslo ... Jeho hravá postava sa stáva pozvaním na posedenie, ktoré si môže oddýchnuť.

Názov projektu : Everyday chair, Meno dizajnérov : Federico Traverso, Meno klienta : MYYOUR.

Everyday chair Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.