Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nákupné Centrum

Adagio Townplaza

Nákupné Centrum Na základe životného štýlu susedstva je dizajn prispôsobený tak, aby čo najlepšie slúžil potrebám ľudí. Je koncipovaná ako vyvážené miesto pre rodiny s deťmi, aby si ho mohli všetci vychutnať. Má hlavné námestie, kde k najväčšej interakcii dochádza počas dňa na úrovni terénu, druhé poschodie, ktoré je navrhnuté pre zdravie, módu a krásu, a 3. poschodie s barom a reštauráciami, ktoré ožijú od 14:00 do polnoci. Jedným z hlavných aspektov je, že 90% jednotiek má priamy výhľad z ktoréhokoľvek miesta. Parkovanie je tým tiež optimalizované, pretože miesta obsadené cez deň sú v noci bezplatné.

Názov projektu : Adagio Townplaza, Meno dizajnérov : Adagio Townplaza, Meno klienta : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Nákupné Centrum

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.