Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Podlahové Dlaždice

REVICOMFORT

Podlahové Dlaždice REVICOMFORT je odnímateľná a opakovane použiteľná podlaha. Rýchle a ľahké použitie. Pripravený k použitiu. Ideálne na prestavbu. V jednom produkte kombinuje technické vlastnosti porcelánových obkladačiek s celkovým telom, ekonomické výhody časovo úsporného zjednodušeného umiestnenia, ľahkú mobilitu a opakované použitie v rôznych priestoroch. REVICOMFORT je možné vykonať v niekoľkých kolekciách Revigrés: rôzne efekty, farby a povrchy.

Názov projektu : REVICOMFORT, Meno dizajnérov : Revigres, Meno klienta : Revigres.

REVICOMFORT Podlahové Dlaždice

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.