Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stĺpcová Tabuľka

Par 789232

Stĺpcová Tabuľka Stĺpová tabuľka Par 789232 sa inšpirovala princípmi organického dizajnu a podstatou, dizajn stĺpcovej tabuľky sa vytvoril pomocou parametrického algoritmu používajúceho číslo 789232 ako zárodok na vytvorenie formy, preto sa návrh nazýva Par 789232. Celkovo je to moderný dizajn s jedinečným tvarom a tvarom, vhodné pre komerčné i domáce použitie.

Názov projektu : Par 789232, Meno dizajnérov : Ivan Mickewicz, Meno klienta : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Stĺpcová Tabuľka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.