Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelársky Stôl

Divax

Kancelársky Stôl Divax je nový kancelársky stôl, ktorý navrhol Sahar Bakhtiari Rad a ktorý vytvoril Amirhossein Javadian, so špeciálnym a jedinečným dizajnom. Od ostatných typov stolov sa líši, pretože vytvára nové pracovisko, ktoré priťahuje zamestnancov a zvýši dôveru podnikov. Malá recepcia je väzbou medzi zamestnancom a zákazníkmi. Zamestnanci môžu položiť na stôl niektoré rastliny, aby zvýšili obsah kyslíka na pracovisku a znížili znečistenie.

Názov projektu : Divax, Meno dizajnérov : Sahar, Meno klienta : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax Kancelársky Stôl

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.