Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Výtvarné Umenie

Scarlet Ibis

Výtvarné Umenie Projekt je sledom digitálnych obrazov Scarlet Ibis a jeho prírodného prostredia so zvláštnym dôrazom na farbu a ich žiarivý odtieň, ktorý sa s rastúcim vtákom zosilňuje. Práca sa rozvíja medzi prírodným prostredím kombinujúcim skutočné a imaginárne prvky, ktoré poskytujú jedinečné vlastnosti. Šarlátový ibis je pôvodný vták z Južnej Ameriky, ktorý žije na pobreží a močiaroch severnej Venezuely. Žiarivá červená farba predstavuje pre diváka vizuálnu podívanú. Cieľom tohto návrhu je zdôrazniť pôvabný let šarlatového ibisu a žiarivé farby tropickej fauny.

Názov projektu : Scarlet Ibis, Meno dizajnérov : Gabriela Delgado, Meno klienta : GD Studio C.A.

Scarlet Ibis Výtvarné Umenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.